Przygotowaliśmy dla Was zestaw pytań, które często słyszymy od naszych przyszłych Par Młodych. Jeśli ciekawi was coś innego, chętnie pomożemy 🙂

 

Termin rezerwujemy po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu zadatku (ok. 10% ceny). Wszystkie formalności najlepiej załatwić osobiście, pomożemy wtedy rozwiać Wasze wątpliwości oraz będziemy mieli okazję się poznać =) Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie się z nami zobaczyć, istnieje możliwość podpisania umowy na odległość, wpłacając zadatek na konto bankowe i przesyłając umowę mailowo lub droga pocztową. Nie przytrzymujemy terminów (np. na 2 tygodnie).
Tak, posiadamy wymagane licencje oraz uczestniczyliśmy w kursach oganizowanych przez Kurię.
Całkowity montaż i staranna obróbka filmu trwają długo,  dlatego czas oczekiwania wynosi od 30 do 90 dni roboczych w zależności od terminu ślubu i nagrania sesji plenerowej. Prosimy więc o cierpliwość i zaufanie =) . Jeśli ten czas miałby się wydłużyć, poinformujemy Was o tym.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniemy potraktowani jako dodatkowe osoby podczas Waszego przyjęcia =) . Jeśli nie, poinformujcie nas o tym, żebyśmy mogli przygotować sobie coś na ząb 🙂
W tej kwestii liczymy na Wasze zaufanie i wierzymy, że trafiliście do nas celowo, a efekty naszej pracy przypadły Wam do gustu. Podczas spotkania pokażemy i opowiemy Wam, w jaki sposób montujemy filmy i czego możecie oczekiwać. Istnieje możliwość wprowadzenia kosmetycznych zmian, jednak nie jest to zawsze możliwe ze względu na dorób muzyki i ujęć, które w wpływają na ogólny klimat filmu. Jednak zawsze uwzględniamy Wasze uwagi i postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.
W dniu ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli wybieracie się na sesję zdjęciową (np. z drużbami), my będziemy Wam towarzyszyć, robiąc z tego krótką relację, nie będziemy jednak Was ustawiać i reżyserować ujęć. Najlepsze warunki stwarza sesja plenerowa w innym dniu, ponieważ mamy wtedy wystarczająco dużo czasu oraz odpowiednie warunki do uchwycenia wyjątkowych kadrów. Filmowa sesja plenerowa opiera się na innych zasadach niż sesja fotograficzna, ważne są wówczas ruch oraz dynamika, dlatego sugerujemy wybranie różnych terminów na każdą z sesji. Jednak w razie jakichkolwiek kłopotów jesteśmy w stanie się dostosować =)
Tak, musimy jedynie o tym wcześniej wiedzieć. Zachęcamy jednak do nagrania tych momentów, ponieważ znacznie wpływają one na atrakcyjność Waszego filmu oraz teledysku.
W miarę możliwości staramy się unikać nagrywania fotografa, jednak czasami styl pracy niektórych fotografów może przeszkadzać szczególnie w ważnych momentach, kiedy my nie możemy nic zrobIć. Wierzymy jednak, że Wasz fotograf będzie umiał współpracować szanując pracę innych.
Płatność odbywa się w dwóch częsciach: najpierw przy wpłacie zadatku podczas podpisania umowy, a pozostałą kwotę wpacacie po otrzymaniu od nas materiałów.

 

 

Back to Top