O NAS

Cześć! Bardzo cieszymy się, że trafiliście do nas!

Nasza praca daje nam mnóstwo satysfakcji, dlatego wkładamy w nią dużo staranności i wysiłku, chcemy aby ten wyjątkowy dla Was dzień został uwieczniony w szczególny sposób. Z przyjemnością spędzamy czas najpierw nagrywając materiał, następnie szukając odpowiedniej muzyki, pracując nad kolorami i w końcu montując sceny w jedną całość. Jesteśmy pełni pomysłów, a jednocześnie otwarci na nowe perspektywy. Każdy jest traktowany indywidualnie, co za tym idzie oferta jak i film są dopasowane do Waszych potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

MARRIAGE SHOULD BE A DUET — WHEN ONE SINGS, THE OTHER CLAPS.

— Joe Murray —

Staramy się, żeby film był naturalny dlatego nie reżyserujemy ujęć, tworzymy reportaż szukając niebanalnych kadrów oddających emocje i klimat tego dnia.

Lubimy dobrą muzykę, dlatego przykładamy dużą wagę do doboru podkładu muzycznego do filmu. Odpowiednia muzyka podkreśla emocje towarzyszące Wam w danej chwili.

Cenimy sobie podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego dojedziemy w każde miejsce w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Chętnie nagramy dla Was ciekawy plener, który jest świetnym dopełnieniem filmu.

NASZE FILMY

Zobaczcie kilka naszych filmów, a jeśli jesteście zainteresowani, chętnie pokażemy Wam więcej podczas niezobowiązującego spotkania.
(użyj strzałki na klawiaturze ➨, aby zobaczyć więcej filmów)

Enjoy the little things in life… For one day you’ll look back and realize they were the big things.

— Kurt Vonnegut —

KONTAKT

hello@blackheartfilm.pl

Napiszcie coś o sobie, o Waszym ślubie, jakie macie oczekiwania odnośnie filmu. To wszystko pomoże  nam dopasować ofertę do Waszych potrzeb 🙂
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie lub na niezobowiązującym spotkaniu.

788-237-279

  Nazywamy się...


  Nasz adres e-mail to...

  Numer telefonu:

  Ślub i wesele zaplanowaliśmy w dniu...

  Miejsce naszego przyjęcia to...

  Kilka słów od nas... =)

  Dowiedzieliśmy się o was przez...


  Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją odpowiedzi na zadane zapytanie, opisanej w Polityce Prywatności. Zgodę tę możesz w każdej chwili wycofać.

  Back to Top